WORTHING

kursy dla  nastolatków 

wiek : 12-17 lat

Worthing  College

rodzina

samolot

 


WORTHING
 -

Worthing to urocza miejscowość położona na południowym wybrzeżu Anglii nieopodal Brighton ok. 20 min. jazdy. Piękna promenada oraz molo przyciąga rzeszę turystów, którzy również korzystają z przepięknych plaż ciągnących się na długość pięciu mil. Worthing to typowy nadmorski kurort z piękną plażą oraz typową angielską zabudową, pięknymi parkami i specyficznym międzynarodowym klimatem wielokulturowości. Nie dziwi zatem fakt, że spędzali tu wakacje królowie angielscy oraz poeci (Edward VII, Oscar Wilde).

 


vc1.jpg

 

worthing2.gif

vc5.jpg 

 

WORHING COLLEGE

 

CES  jest rekomendowana przez British Council i English UK  szkołą językowa z ponad 25 letnią tradycją w nauce języka angielskiego obcokrajowców. Szkoła specjalizuje się  w organizacji kursów letnich dla dzieci i młodzieży oraz dla dorosłych w swoich ośrodkach w Anglii i Irlandii.  Zajęcia prowadzone są na terenie kampusów prestiżowych angielskich szkół prywatnych oraz uczelni jak również we własnych szkołach całorocznych.

 

Obejrzyj film video o szkole >>>

 

British Council 0910.jpg    

 

Englishuk.jpeg

 

Nasz kurs w  Worthing odbywa się na terenie kampusu Worthing College. Jest to doskonała lokalizacja w pobliżu rozległych terenów zielonych 3 km od centrum miasta. Szkoła jest świetnie wyposażona; do dyspozycji studentów postaje ponad 30 przestronnych świetnie wyposażonych w sprzęt multimedialny i internet klas lekcyjnych, część wypoczynkowa oraz sklep, sala sportowa, sale do zajęć plastycznych i technicznych, 4 boiska do gry w piłkę nożną oraz rugby, biblioteka, korty tenisowe.

 

 

KURS JUNIOR ALL INCLUSIVE
 kod WCJ


ü  wiek: 12-17 lat

ü  20 lekcji tygodniowo,

ü  zakwaterowanie u rodzin angielskichKurs obejmuje   20 lekcji po 45 min  oraz pełen program zajęć pozalekcyjnych oraz wycieczek. Zajęcia lekcyjne prowadzone są przez nauczycieli posiadających kwalifikacje do nauczania języka angielskiego obcokrajowców. Nauka obejmuje szkolenie wszystkich umiejętności językowych w oparciu o metodę komunikatywną.

 

Przed przydziałem do grupy wszyscy studenci przechodzą test kwalifikacyjny. Po zakończeniu nauki uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu języka angielskiego.

 

Program zajęć pozalekcyjnych oferuje wiele atrakcji sportowych, w tym piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, tenisa,

aerobiku. Studenci mogą również korzystać z różnych zajęć artystycznych takich jak teatr, taniec, zajęcia plastyczne i techniczne. Pełny czas programu społecznego zawiera quizy, pokazy talentów, dyskoteki i imprezy towarzyskie, gdzie każdy może szlifować swój angielski oraz poznawać nowych ludzi.

 

W programie przewidziane są również  całodniowe oraz półdniowe wycieczki do znanych miejscowości np.  Londyn, Brighton, Chichester, Winchester, Portsmouth. W tygodniu organizowana jest jedna wycieczka półdniowa oraz jedna wycieczka całodniowa w weekend.

worthing.jpg

 

vc3.jpg

 

vc4.jpg

 

vc7.gif

 

vc9.gif

 

vc10.gif

 

vc14.gif

 

vc12.gif

 

vc13.gif

 

 
 

ZAKWATEROWANIE i  WYŻYWIENIE

Studenci zakwaterowani są u rodzin angielskich. Studenci mają zapewnione pełne wyżywienie. W dniach, w których organizowane są wycieczki studenci maja zapewnione pakowane lunche. Rodziny mieszkają blisko szkoły z reguły ok. 15-20 min. Pieszo lub krótki dojazd autobusem.

 

students having lunch.jpgGeneric family stay photo.jpg

 

CENY I TERMINY KURSÓW  ceny kursów w PLN

 

Kod

Rodzaj kursu

Cena za

 

 

 

2 tyg.

dod. tydzień

 

WCJ

KURS JUNIOR  WORTHING k. BRIGHTON

6290

2800

19360.png

Cena obejmuje

 

 

 

naukę i zakwaterowanie w wybranym wariancie; test wstępny, materiały do nauki, certyfikat ukończenia kursu; program zajęć pozalekcyjnych i wycieczek; polisę ubezpieczeniową Bezpieczne Podróże KL do 20.000 EUR, NNW do 15.000 PLN max. na 4 tyg.

 

 

Terminy rozpoczęcia kursów

 

WORTHING

każdy poniedziałek w okresie letnim do 16/08

przyjazd do szkoły w niedzielę

 

 

 

 

 

 

Dodatkowe opłaty w PLN ( opcjonalne)

 

 

koszty podróży do Wielkiej Brytanii samolotem lub autokarem, koszty podróży do miejsca zakwaterowania, przejazdy komunikacją miejską do szkoły ( jeśli dotyczy), zajęcia pozalekcyjne i wycieczki nie ujęte w programie zajęć bezpłatnych, wydatki o charakterze osobistym