Oxford

kursy dla  nastolatków 

wiek : 12 - 17 lat

Ruskin College

internat

samolot

 

OXFORD -

     Słynne uniwersyteckie miasto malowniczo położone w dolinie Tamizy, ok. 80 km na północ od Londynu. Siedziba prawdopodobnie najsłynniejszego na świecie uniwersytetu – University of Oxford - najstarszej anglojęzycznej uczelni oraz największego  wydawnictwa uniwersyteckiego na świecie – Oxford University Press.
    Miasto szczyci się olbrzymią ilością olśniewających zabytków reprezentujących wszystkie style architektoniczne i od XIX w. nazywane jest "miastem drzemiących wież" (ang. city of dreaming spires).
    Wśród absolwentów Uniwersytetu Oksfordzkiego jest aż 46 laureatów nagrody Nobla, wiele głów państw (m.in. 25 premierów Wielkiej Brytanii) jak również liczni poeci i pisarze (m.in. Oscar Wilde, C.S. Lewis, J.R.R. Tolkien), którzy, inspirowani wyjątkową atmosferą tego niezwykłego miasta, właśnie tutaj stworzyli swoje największe dzieła.
    Współcześnie miasto przyciąga również wielu twórców filmowych – służyło za plan takich obrazów jak np.„Harry Potter”, „102 Dalmatyńczyki”, „Rybka zwana Wandą”.

Obejrzyj film o Oxfordzie >>>

ot13.jpg (8760 bytes)

ot15d2.jpg (13097 bytes)


ot15d1.jpg (12179 bytes)

ot14.jpg (28332 bytes)

 

 

 

 


College Classroom 1 back.jpg

 

 

   Nasza szkoła partnerska specjalizuje się w organizowaniu kursów języka angielskiego dla nastolatków w Londynie oraz Oksfordzie. Szkoła posiada akredytację British Council oraz ABLS do organizowania kursów języka angielskiego. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez native speakerów z przygotowaniem metodycznym do nauki języka angielskiego obcokrajowców.

 Zajęcia odbywają się w budynkach kampusu Ruskin College Oxford położonym ok. 3 mile od centrum Oxfordu. Do dyspozycji naszych studentów jest całe zaplecze uczelni - świetnie wyposażone przestronne klasy lekcyjne, przestronne świetlice, tereny piknikowe, stołówka, kawiarnia, itp.

 

 British Council 0910.jpg

College entrance.jpg

 

Library Ruskin College.jpg

 

College canteen 2.jpg

 

College Canteen.jpg

 

  

KURS JUNIOR ALL INCLUSIVE
 kod OCJR

ü  wiek: 12-17 lat

ü  20 lekcji tygodniowo,

ü  zakwaterowanie w internacie

KURS JUNIOR ALL INCLUSIVE
 kod OCJH

ü  wiek: 12-17 lat

ü  20 lekcji tygodniowo,

ü  zakwaterowanie  u rodzin goszczących

Przed przydziałem do grupy wszyscy studenci przechodzą test kwalifikacyjny -  pisemny oraz ustny. Zajęcia odbywają się w oparciu o metodę komunikatywną. Bardzo ważnym elementem nauki jest pobudzanie wszystkich studentów do aktywności na lekcjach poprzez odgrywanie ról, wystawianie sztuk, tworzenie projektów,  pracy w grupach.  Program nauczania jest interesujący i naprawdę różni się od wielu innych szkół, ponieważ jest oparty jest na tematach i zagadnieniach, które są bezpośrednio związane z zajęciami pozalekcyjnymi i wycieczkami, które maja miejsce podczas pobytu w Wielkiej Brytanii. Oznacza to, że angielski, którego szkoła uczy ma związek z miejscami, które studenci odwiedzają, rzeczami, które widzą i rozmowami, które miały miejsce w świecie rzeczywistym.

Po zakończeniu nauki uczestnicy otrzymują raport osiągnięć przygotowany przez nauczyciela oraz certyfikat ukończenia kursu języka angielskiego, honorowany przez British Council.

PROGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH w cenie:

Codzienne popołudniowe i wieczorne zajęcia pozalekcyjne są integralną częścią programu nauki i obejmują m.in. wyjścia do centrum miasta, zwiedzanie University of Oxford, Museum of History and Science,  University Museum of Natural History, and the Ashmolean Museum; zwiedzanie oksfordzkich parków, zajęcia sportowe ; zajęcia artystyczne; dyskoteki tematyczne, quizy, konkursy, pokazy talentów, reality show. Szkoła organizuje również całodzienne i półdniowe wycieczki np. Londyn, Cambridge, Bath, Wheatley

ZAKWATEROWANIE – INTERNAT
  

Szkoła korzysta z zaplecza akademickiego studentów studiujących w ciągu roku na uczelniach Ruskin College i Oxford Brookes. Pokoje jedno lub dwuosobowe prosto urządzone ale funkcjonalne;  łazienki na korytarzu dzielone przez kilku studentów. Wspólne miejsca do spędzania wolnego czasu typu common room. Pełne wyżywienie w stołówce szkolnej, 3 posiłki dziennie; w dniach wycieczek pakowane lunche. Restauracja oferuje wyśmienite menu  z możliwością wyboru dań  i bufetem sałatkowym.

ZAKWATEROWANIE – RODZINA

pokoje dwuosobowe u rodzin angielskich; pełne wyżywienie – 3 posiłki dziennie

OT15c2.jpg (14872 bytes)

College building outside 2.jpg

College Classroom 2.jpg

College Classroom 1.jpg

 

Headington Grounds.JPG

 ot4.jpg (14594 bytes)

Magdalen Punting.jpgot3.jpg (11425 bytes)

 

En-suite room Ruskin College.jpg

 

CENY I TERMINY KURSÓW   ceny kursów w PLN

 

Kod

Rodzaj kursu

Cena za

 

 

 

2 tyg.

dod. tydzień

 

OCJR

OCJH

KURS JUNIOR  OXFORD - AKADEMIK

KURS JUNIOR  OXFORD - RODZINA

9090

7490

4100

3400

19360.png

Cena obejmuje

 

 

 

naukę i zakwaterowanie w wybranym wariancie; test wstępny, materiały do nauki, certyfikat ukończenia kursu; program zajęć pozalekcyjnych i wycieczek; polisę ubezpieczeniową Bezpieczne Podróże KL do 20.000 EUR, NNW do 15.000 PLN max. na 4 tyg.

 

 

Terminy rozpoczęcia kursów

 

OXFORD

każdy poniedziałek w okresie letnim do 09/08

przyjazd do szkoły w niedzielę

 

 

 

 

Dodatkowe opłaty w PLN ( opcjonalne)

 

 

koszty podróży do Wielkiej Brytanii samolotem lub autokarem, koszty podróży do miejsca zakwaterowania, przejazdy komunikacją miejską do szkoły ( jeśli dotyczy), zajęcia pozalekcyjne i wycieczki nie ujęte w programie zajęć bezpłatnych, wydatki o charakterze osobistym

 

 

www.STUDY.com.pl  www.STUDY.TRAVEL.pl  www.JEZYKI.net.pl

 

Powrót do wykazu szkół >>>