Londyn

kursy dla  nastolatków

wiek : 10 -17 lat

OISS

internat

samolot

 

LONDYNWielomilionowa metropolia rozciągająca się po obu brzegach Tamizy przyciąga rzesze turystów, trzy razy więcej niż wynosi liczba jej stałych mieszkańców. Turyści obowiązkowo starają się odwiedzić dzielnicę Westminster, Pałac Buckingham, Opactwo Westminsterskie, Big Ben, British Museum, National Gallery, Gabinet Figur Woskowych Madamme Tussaud. Słynna ulica Oxford Street przyciąga klientów niezliczoną ilością sklepów, a osławiony Harrods - swym niepowtarzalnym wystrojem i szokującymi cenami. Pałace, kościoły, rozległe parki i ogrody, liczne galerie, teatry, kina, dyskoteki, kluby i puby, ogromny ruch i korki na ulicach, wszystko to tworzy niepowtarzalną atmosferę tego tętniącego życiem miasta.

 

LAL-UK-SS-SM-London-DSC01146.jpg

 

egham1.png 

 

 

ROYAL HALLOWAY UNIVERSITY OF LONDON

 

Nasza letnia szkoła języka angielskiego mieści się w Egham ok. 30 min jazdy od centrum Londynu. Zbudowany przez Thomasa Hollowaya, budynek uniwersytetu opiera się na francuskim zamku Château de Chambord w Dolinie Loary. Royal Holloway, z siedzibą w Egham, był pierwotnie jedyną uczelnią dla kobiet, otwartą w 1886 roku. Obecnie jest to college koedukacyjny i stanowi część Uniwersytetu Londyńskiego. Na 135 akrach terenów zielonych znajdują się budynki uniwersyteckie, akademiki oraz zaplecze sportowe. Na terenie campusu znajduje się supermarket. Szkoła może pomieścić ok. 1000 studentów, jednak ze względu na ogromną popularność miejsca zwykle kończą się już w marcu.

 

Uczelnia ma własną galerię sztuki z jedną z najdroższych kolekcji sztuki wiktoriańskiej na świecie!


Lekcje prowadzone są w przestronnych klasach wyposażonych w sprzęt audiowizualny, maksimum 15 studentów w grupie. Wykwalifikowani nauczyciele posiadają co najmniej egzaminy CELTA lub Trinity TESOL.


obejrzyj film o letnich szkołach  >>>
obejrzyj film o kursach letnich >>>
obejrzyj film o zajęciach pozalekcyjnych >>>

 

7.jpg

 

10.jpg

 

 

13.jpg

 

DSC_1224.jpg

 


KURS JUNIOR ALL INCLUSIVE
 kod LOJ


ü  wiek: 10-17 lat

ü  20 lekcji tygodniowo,

ü  zakwaterowanie w internacie


obejmuje 20  lekcji tygodniowo po 45 min. Przed przydziałem do grupy wszyscy studenci  przechodzą test kwalifikacyjny. Każdy student otrzymuje podręcznik wydawany przez szkołę. Program zajęć oparty jest na założeniach CEFR – Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (6 stopni od A1 do C2) używanego na całym świecie do opisu kompetencji językowych ucznia. Po zakończeniu nauki uczestnicy otrzymują raport osiągnięć przygotowany przez nauczyciela oraz certyfikat ukończenia kursu języka angielskiego,
honorowany przez British Council.

 


PROGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

Program obejmuje zajęcia sportowe: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis, krykiet, rugby, baseball, badminton, tenis stołowy, hokej halowy, bilard, zawody sportowe i „turniej gladiatorów”; zajęcia artystyczne i plastyczne oraz techniczne; wieczorne zajęcia pozalekcyjne -  kafejka internetowa, quizy, dyskoteki tematyczne, karaoke, taniec, poszukiwanie skarbów, wieczory filmowe, gry w x-boxa, gry planszowe, wieczór aukcyjny, talent show itp. Szkoła organizuje również wycieczki całodniowe. W trakcie 2 tygodniowego turnusu odbywają się 4 wycieczki do Londynu w tym jedna  z dyskoteka na statku płynącym po Tamizie oraz 2 wycieczki np. Brighton, Oxford.

Wszystkie zajęcia odbywają się pod opieką wychowawców i instruktorów.

 

 

5.jpg

 

9 (1).jpg

 

9.jpg

 

egham2.jpg

 

egham3.jpg

 

DSC_1335.jpg 

 

ZAKWATEROWANIE - AKADEMIK

ü  pokoje jednoosobowe Ensuite z łazienkami ( toaleta, prysznic ); pokoje są zgrupowane w bloki po 6-8 pokoi razem z własna kuchnią oraz miejscem do wypoczynku

ü  całodobowa opieka

ü  pełne wyżywienie 3 posiłki dziennie serwowane w szkolnej restauracji, w dniach wycieczek pakowany lunch

ü  od poniedziałku do soboty śniadania kontynentalne, w niedziele serwowane są angielskie śniadania; dwudaniowy lunch oraz trzydaniowa obiadokolacja codziennie

ü  wejście do rezydencji zamykane kodem, pokoje zamykane na klucz

ü  raz na tydzień wymiana pościeli

ü  wszystkie akademiki zostały zmodernizowane i służyły jako baza noclegowa podczas Olimpiady w Londynie


UWAGA:  depozyt za ewentualne zniszczenie sprzętu
50 GBP płatny po przyjeździe, zwracany w dniu wyjazdu

TRANSFERY Z LOTNISKA

Transfery z większości lotnisk w Londynie są wliczone w cenę w godzinach 09.00-18.00 razem z grupami przylatującymi z innych krajów. Poza tymi godzinami transfery są możliwe za niewielką dodatkową opłatą. Transfery indywidualne za dodatkową opłatą – ceny na życzenie.

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

  

CENY I TERMINY KURSÓW  ceny kursów w PLN

 

Kod

Rodzaj kursu

Cena za

 

 

 

2 tyg.

dod. tydzień

 

LOJ

JUNIOR ALL INCL AKADEMIK

9990

4750

19360.png

Cena obejmuje

 

 

 

naukę i zakwaterowanie w wybranym wariancie; test wstępny, materiały do nauki, certyfikat ukończenia kursu; program zajęć pozalekcyjnych i wycieczek; polisę ubezpieczeniową Bezpieczne Podróże KL do 20.000 EUR, NNW do 15.000 PLN max. na 4 tyg.

 

 

Terminy rozpoczęcia kursów

 

LONDYN LOJ

01,15,29/07

 

 

 

 

 

 

Dodatkowe opłaty w PLN ( opcjonalne)

 

 

koszty podróży do Wielkiej Brytanii samolotem lub autokarem, koszty podróży do miejsca zakwaterowania, przejazdy komunikacją miejską do szkoły ( jeśli dotyczy), zajęcia pozalekcyjne i wycieczki nie ujęte w programie zajęć bezpłatnych, wydatki o charakterze osobistym

 

 

www.STUDY.com.pl  www.STUDY.TRAVEL.pl  www.JEZYKI.net.pl

 

Powrót do wykazu szkół >>>