Eastbourne

kursy dla dzieci i młodzieży

wiek: 10-17 lat

LTC

rodzina / internat

samolot

 


EASTBOURNE
-

Urokliwe wiktoriańskie miasteczko malowniczo położone na słynnym klifowym wybrzeżu południowej Anglii (95 km od Londynu), zdecydowanie spokojniejsze od sąsiedniego Brighton. Eastbourne odznacza się wyjątkowo ciepłym mikroklimatem o niskim wskaźniku opadów. Dzięki jednej z największych w Wielkiej Brytanii ilości godzin słonecznych w roku, miasto i okolice zyskały przydomek "Słoneczne Wybrzeże", co zachęca do korzystania z rozległej, czystej plaży i atrakcyjnego mola.
Z wyjątkowej urody słynie główna nadmorska promenada kurortu zabudowana eleganckimi hotelami w stylu wiktoriańskim i ozdobiona pięknymi perskimi dywanami z kwiatów.
Niewątpliwą atrakcją Eastbourne jest bliskość najwyższej brytyjskiej skały kredowej - majestatycznej Beachy Head, z latarnią morską u stóp. To imponujące dzieło natury można podziwiać zarówno ze szczytu, jak i od strony morza - podczas wycieczki statkiem.
Dla miłośników aktywnego wypoczynku miasto oferuje idealne tereny spacerowe oraz liczne centra sportowe. Co roku w sierpniu można podziwiać "Airbourne" - pokazy akrobacji samolotowych.

Beachy_Head,_East_Sussex,_England-2Oct2011_(1).jpg

Esoe03B01.jpg


Międzynarodowa Szkoła Języka Angielskiego, posiada akredytację British Council.  Szkoła mieści sie w byłej posiadłości Księcia Devonshire – w stylowym XVIII-wiecznym budynku otoczonym pięknym ogrodem i rozległymi terenami rekreacyjnymi. College oddalony jest 20 minut drogi pieszo od centrum miasta.   Szkoła oferuje całą gamę różnorodnych kursów językowych odpowiednich dla każdej grupy wiekowej. Szkoła wyposażona jest w laboratorium językowe i centrum komputerowe z darmowym dostępem do internetu, bibliotekę oraz pokój wypoczynkowy z TV i video, bilard, jadalnię oraz salę gimnastyczną. Studenci mogą korzystać z kortów tenisowych, boisk do piłki nożnej, siatkówki badmintona. Zainteresowani mogą ćwiczyć również grę na fortepianie.

Obejrzyj galerię zdjęć szkoły

 

eg13m.jpg

 

 

3763171760_0c3773813c_m.jpg

 

 

eg2m.jpg

 

 

 KURS JUNIOR ALL INCLUSIVE
kod ELJ

ü  wiek: 13-17 lat; zakwaterowanie u rodzin

ü  wiek: 10-17 lat; zakwaterowanie w internacie

ü  20 lekcji tygodniowo lub

ü  24 lekcje tygodniowo dla osób 14-17 lat

 


   
Główną zasadą programową jest niezwykle silny nacisk na rozwijanie zdolności komunikacyjnych poprzez rozmaite formy aktywności np. grupy konwersacyjne,  projekty, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, warsztaty muzyczne, filmowe i plastyczne, wystawianie sztuk teatralnych, zajęcia sportowe. Typowy rozkład dnia to lekcje od 9.00 do 12.30 z przerwą na lunch, a po obiedzie zajęcia pozalekcyjne do wieczora. W cenie: 20 godzin zajęć lekcyjnych + całodzienny bogaty program zajęć pozalekcyjnych - sportowych, artystycznych, zabaw. W każdym tygodniu organizowane są 2 wycieczki do najciekawszych miejsc Anglii.

eg4m.jpg

 

eg10m.jpg

 

geos eastbourne dil okulu 5.JPG

eg3m.jpg

 


ZAKWATEROWANIE

 

ZAKWATEROWANIE - RODZINA

pokoje dwuosobowe w domach specjalnie dobranych rodzin angielskich, mieszkających niedaleko Szkoły. Pełne wyżywienie - śniadania i obiadokolacje u rodzin plus lunche w weekendy,  lunche w stołówce szkolnej w tygodniu


ZAKWATEROWANIE – INTERNAT

osobne dormitoria dla dziewcząt i chłopców. Pokoje 4 - 10 osobowe, całodobowa opieka nauczycieli - rezydentów oraz opieka medyczna, rodzinna atmosfera. Całodzienne wyżywienie (śniadanie, lunch i obiadokolacja) w stołówce na terenie campusu.

 

eg5m.jpg

residence-bathroom.jpg

 

CENY I TERMINY KURSÓW   ceny kursów w PLN

 

Kod

Rodzaj kursu

Cena za

 

 

 

2 tyg.

dod. tydzień

 

ELJ

KURS JUNIOR

KURS JUNIOR INTENSIVE

6590

6890

3000

3200

19360.png

Cena obejmuje

 

 

 

naukę i zakwaterowanie w wybranym wariancie; test wstępny, materiały do nauki, certyfikat ukończenia kursu; program zajęć pozalekcyjnych i wycieczek; polisę ubezpieczeniową Bezpieczne Podróże KL do 20.000 EUR, NNW do 15.000 PLN max. na 4 tyg.

 

 

Terminy rozpoczęcia kursów

 

EASTBOURNE

każdy poniedziałek latem do 18/08

przyjazd do szkoły w niedzielę

 

 

 

 

Dodatkowe opłaty w PLN ( opcjonalne)

 

 

koszty podróży do Wielkiej Brytanii samolotem lub autokarem, koszty podróży do miejsca zakwaterowania, przejazdy komunikacją miejską do szkoły ( jeśli dotyczy), zajęcia pozalekcyjne i wycieczki nie ujęte w programie zajęć bezpłatnych, wydatki o charakterze osobistym

 

 

www.STUDY.com.pl  www.STUDY.TRAVEL.pl  www.JEZYKI.net.pl

 

Powrót do wykazu szkół >>>